30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] Vyzva - udani ridice  (Přečteno 30828 krát)

honza16

  • Příspěvků: 51
    • Zobrazit profil
Re:Vyzva - udani ridice
« Odpověď #30 kdy: 21 Března 2015, 18:32:09 »

Tak jsem dostal v principu stejnou výzvu od našeho magistrátu, jako je v prvním příspěvku a zarazila mne následující věc. Na začátku výzvy píšou "hlídkou PČR bylo zjištěno a fotograficky zdokumentováno, že vozidlo RZ XXX XX XX nejméně v době od 9:00 do 09:10 dne 10.11.2014 stálo v působnosti dopravního značení B29".
O dva odstavce níže po mne chtějí "nebo sdělte údaje řidiče, který v uvedenou dobu vozidlo řídil". Nejedná se náhodou o zmatečnou výzvu, když mají zdokumentováno, že vozidlo v uvedenou dobu stálo, tak ho logicky nikdo nemohl řídit.
Co by se s tím dalo dělat, respektive poradí někdo zkušenější další postup? Osobně uvažuji vyzvat úřad, aby srozumitelněji specifikovali svůj požadavek, protože na takto položený dotaz neexistuje odpověď...
IP zaznamenána

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil
Re:Vyzva - udani ridice
« Odpověď #31 kdy: 21 Března 2015, 19:23:10 »

no určitě bych jim napsal následující: Ve vámi uvedenou dobu, vážený úřade vozidlo nikdo neřídil. Vozidlo stálo a k tomu řidiče netřeba. Je možné, že prováděl, nejméně v té době, na zadním sedadle orální sex své milence, ale to bych se pouštěl do spekulací.  Máte-li další důležité dotazy, kontaktujte prosím mého právního zástupce v UAE, Muhammad Ali Šali, šejk Zaed Street 21, Dubai. Hovoří plynně Arabsky, drávidským nářečím Hindu a letmo se orientuje v Japonštině, protože svou pátou ženu ulovil v Nagasaki na mezinárodním kongresu gejš.

se soudružským pozdravem, světu mír, práci čest, váš oddaný daňový poplatník Pepa.

a na chvíli od nich máte pokoj :-)
IP zaznamenána
Concorde

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Vyzva - udani ridice
« Odpověď #32 kdy: 21 Března 2015, 20:00:23 »

Ale je potřeba někoho napráskat aby to nehodili na SPRDEL.

"V uvedenou dobu nikdo neřídil protože vozidlo stálo, ale asi jste chtěli vědět kdo řídil předtím" a udat jim řidiče podle taktiky jakou chcete jít.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Vyzva - udani ridice
« Odpověď #33 kdy: 21 Března 2015, 20:03:44 »

concorde: Když se řízení vede v češtině tak těžko budou akceptovat zástupce který neumí česky.
IP zaznamenána

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil
Re:Vyzva - udani ridice
« Odpověď #34 kdy: 21 Března 2015, 20:48:13 »

Ano ano. Nicmene. Ptali se na uvedenou dobu, odpoved je pravdiva. Zmocnence si mohu zvolit jakeho chci.

Dusledkem takove odpovedi bude dalsi dopis, kde se zeptaji znovu a zmocnence zamitnou. Je to mesic k dobru vzhledem k prebirani posty a odesilani ....  Sprdel se blbe prekluduje, ale prestupek do 11 mesice by slo protahovat. Cim vice kol, tim lepe.

Jeste lepe, kdyz magistrat pochybi, hned prestupek odlozi a vrhne se na sprdel. Na to se pak krasne odvolava.
IP zaznamenána
Concorde

honza16

  • Příspěvků: 51
    • Zobrazit profil
Re:Vyzva - udani ridice
« Odpověď #35 kdy: 21 Března 2015, 21:04:32 »

Přesne o to mi jde, natáhnout naší komunikaci o nějaký ten týden, aby se co nejvíce přiblížil listopad.  Myslíte, že se dá požádat o položení přesnější otázky, aniž by hrozil SPRDEL?
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:Vyzva - udani ridice
« Odpověď #36 kdy: 21 Března 2015, 21:14:31 »

Concorde: S tím řidičem v době parkování je to moc hezký nápad!!!
Před měsícem mi došel od brněnského magistrátu Liebesbrief, ve kterém mi jakožto provozovateli vozidla sdělují, že mám zaplatit vypalné a nebo napráskat řidiče, jenž v danou dobu spáchal přestupek parkování na nesprávném místě. Napřed jsem chtěl je nechat zahájit sprdel, abych jim pak bezelstně sdělil, že nejsem majitelem, ani provozovatelem daného vozidla (mají bordel v databázi).
Ale nyní jsem se rozhodl to posunout do vyššího levelu a napráskám se, že fakt a zcela upřímně nevím, kdo v danou dobu parkující vozidlo řídil a že za úplatu jim to sdělím (zkusím to uhodnout ze sedliny v šálku od kafe).  ;D

Díky za skvělou inspiraci!
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:Vyzva - udani ridice
« Odpověď #37 kdy: 24 Března 2015, 11:45:33 »

Mám dotaz.
pro jistotu to shrnu ještě jednou. Došel mi od magistrátu dopis, že prý jsem nedodržel při parkování vzdálenost od kolejí. Nejsem ale majitelem ani provozovatelem dotyčného auta (mají bordel v databázi).

Takže jsem (po více jak měsíci) na výzvu provozovateli odpověděl, že výpalné nezaplatím a že jsem neřídil a zdůraznil jsem, že neznám ani totožnost řidiče v době přestupku (= z principu řidič není, když auto bylo zaparkované a navíc — jak to mám vědět, když nejsem majitelem auta?).
Očekávám, že mi na tenhle pamlsek úřad skočí a bude mne chtít zkásnout podle sprdele a navíc z důvodu že neznám totožnost řidiče.
Jak tedy postupovat dál?
Předpokládám, že ten fakt, že nejsem majitelem ani provozovatelem vodizdla si ponechám až úplně na konec.

No ale ten dotaz. Když zahájím tímto zdržovací taktiku a až nakonec jim sdělím, že auto není moje, co dál? Mohou hned zahájit sprdel na skutečného majitele auta (až ho vypátrají) a nebo mají smolu, neb napřed ho musí oslovit odpustkovou výzvou provozovateli vozidla a zahájit přestupkové řízení a až teprve pak překlopit na sprdel?
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Vyzva - udani ridice
« Odpověď #38 kdy: 24 Března 2015, 12:22:32 »

Měli by poslat výzvu skutečnému provozovateli.
IP zaznamenána

gw

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 328
    • Zobrazit profil
Re:Vyzva - udani ridice
« Odpověď #39 kdy: 24 Března 2015, 12:25:30 »

A co kdyby s tou informaci ViktorN prisel az ve SPRDELi? Platilo by, ze zpatky na prestupek uz to nejde, cimz padem nemuzou poslat vyzvu skutecnemu provozovateli, takze by nebyla splnena podminka pro zahajeni SPRDELe skutecneho provozovatele?
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:Vyzva - udani ridice
« Odpověď #40 kdy: 24 Března 2015, 12:26:31 »

no to vím taky. Ale mají bordel v databázi a já bych jim to chtěl pěkně omlátit o hlavu…  ;D
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:Vyzva - udani ridice
« Odpověď #41 kdy: 24 Března 2015, 12:27:22 »

A co kdyby s tou informaci ViktorN prisel az ve SPRDELi? Platilo by, ze zpatky na prestupek uz to nejde, cimz padem nemuzou poslat vyzvu skutecnemu provozovateli, takze by nebyla splnena podminka pro zahajeni SPRDELe skutecneho provozovatele?
A přesně o tohle mi jde!
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Vyzva - udani ridice
« Odpověď #42 kdy: 24 Března 2015, 21:47:54 »

no určitě bych jim napsal následující: ..... protože svou pátou ženu ulovil v Nagasaki na mezinárodním kongresu gejš.
Na to bacha, aktuálně Korán povoluje jen 4 (+ konkubíny) a doporučuje jednu. Také by Vám mohli nevěřit!  :)
http://www.muslimka.estranky.cz/clanky/polygamie/proc-mel-muhammad-tolik-manzelek_-.html
IP zaznamenána

sniper

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Vyzva - udani ridice
« Odpověď #43 kdy: 13 Dubna 2015, 18:40:53 »

Krajsky urad jen potvrdil, ze magistrat jednal spravne, kdyz mi misto kopie spisu poslal pouhe sdeleni... Co dal? Jak z nich tu dokumentaci dostat?

Diky!
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 075
    • Zobrazit profil
Re:Vyzva - udani ridice
« Odpověď #44 kdy: 13 Dubna 2015, 18:45:31 »

Na to je jednoduchý workaround - ať o tu dokumentaci požádá manželka, kamarád, dítě, prababička, ...

Už jsem to tu psal v http://30kmh.cz/index.php?topic=1323.msg10178#msg10178
IP zaznamenána